Egyik reggel 'korán' kellett kelnem, vagy inkább a nap jön fel mindig valamivel késöbb? Nem lehet szavakkal leirni, söt képekkel sem lehet igazából megmutatni, mert ezt látni kell! Ahogy a felkelö nap fénye megvilágitja a felhöt, ahogy szinte minden pillanatban változik, csodálatos.
Spárgás-füstölt tarjás pite.
-
A napokban kedvezőbb áron sikerült szép, zsenge spárgát venni, majd a
hűtőben eltöltött idő után, végre felhasználtam, és egy finom pitét
sütöttem. A...
5 napja




Csodálatos látvány lehetett!!! A képek nagyon jók.:)
VálaszTörlésMár én is láttam napfelkeltét a tengernél, és valóban leírhatatlan látvány.
Ugye hogy leirhatatlan, elmondhatatlan?:-)
VálaszTörlésErika,ilyent még nem láttam,erre mifelénk,csodálatos látvány lehetett,vagy csak korábban kellene ébrednem.
VálaszTörlésMelli, csak egyszer kell korán kelni, a lényeg, hogy ne csak felhö legyen az égen.:)
VálaszTörlésGyönyörű látvány!
VálaszTörlésNagyon szép fotók!
VálaszTörlés