Spárgás-füstölt tarjás pite.
-
A napokban kedvezőbb áron sikerült szép, zsenge spárgát venni, majd a
hűtőben eltöltött idő után, végre felhasználtam, és egy finom pitét
sütöttem. A...
Síróvirágom
-
Körülbelül két évvel ezelött kaptam két kis ágacskát, amit kigyökereztettem
és szépen formába terelgettem, amikor elkezdett növögetni. Nem tudom, ki
ho...
Farsang
-
Volt ám időközben farsang is, ahogy így most belegondolok... Arról még nem
is tettem fel képeket! Külön élmény volt, hogy mind a 2 gyereknek
ugyanakko...