Most már tényleg itt a tavasz, bár még néha csipösek a napok, de már elkezdték ünneplö ruháikat felölteni a fák, nekem mindig a menyasszony ruhája jut az eszembe róla, ha meglátom ezeket a fákat teljes virágdiszben. Ugye milyen szépek?
Spárgás-füstölt tarjás pite.
-
A napokban kedvezőbb áron sikerült szép, zsenge spárgát venni, majd a
hűtőben eltöltött idő után, végre felhasználtam, és egy finom pitét
sütöttem. A...
5 napja




Gyönyörű szépek ezek a fák!!! Olyan jó nézni őket.:)
VálaszTörlésUgye milyen szépek? ez már tényleg a tavasz jele.:)
VálaszTörlésSzia Erika!!!
VálaszTörlésHát itt sem mostanában voltál,szépek a fák,hozzál még képeket.és jó a virágsor.puszil melli.